Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Де провести конференції у Львові! 

Львів - це місто з великим потенціалом конференції. Тут працює ряд компаній, інститутів та університетів, які є потенційними організаторами ділових зустрічей або досліджень. Зрозуміло, для організаторів конференції необхідно підібрати максимально підходяще приміщення для проведення цього роду заходу. Як правильно це зробити? Ключові моменти, на які слід звернути особливу увагу при виборі місця: місткість приміщення; місце розташування конференц-залу; ступінь технічного оснащення; додатковий сервіс. Отже, для хорошого конференц-залу важливим є максимальне поєднання всіх перечислених вище критеріїв. Лише при дотриманні таких правил Ви маєте можливість провести захід із максимальним комфортом. Якщо Вас турбує питання, де знайти конференц-зал у Львові з усіма вищеназваними критеріями, ми радимо Вам звернути свою увагу на готельно-ресторанний комплекс "Рафаель"!

Конференц-зал від "Рафаель" - найкращий вибір у Львові! 

Готель-ресторан "Рафаель" - це комплекс високих стандартів у тихому та мальовничому куточку міста Львова, створений щоб стати персональним та улюбленим закладом для кожного гостя! Окрім комфортних готельних номерів, просторих бенкетних залів та неймовірно смачної європейської та української кухні, для ділових людей ми пропонуємо в оренду конференц-зал від 40 до 140 осіб. 
 
Що ми Вам пропонуємо: 
  • конференц-зал з усім необхідним обладнанням; 
  • кімната для переговорів (від 6 до 18 осіб); 
  • сервіс найвищого рівня;
  • кава з домашньою випічкою або ж бізнес-ланч;
  • готельні номери для гостей здалека;
  • паркінг під охороною;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 
"Рафаель" - це ідеальне місце для проведення конференцій, семінарів, круглих столів та презентацій у Львові. Звертайтесь до нас, будемо раді Вам допомогти!