Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

"Рафаель" по дорозі на Буковель! 

Подорож - це дуже хороший спосіб провести вільний час. Звичайно досвід кожної людини буде значно підвищений, якщо Ви будете подорожувати по всьому світу. Але, якщо Ви полюбляєте активно відпочивати і в Україні, цікавитесь цікавими пам'ятками і шукаєте спілкування з культурою нашого народу, тоді Ви, мабуть, були або хочете поїхати у Буковель! 
Завдяки численним гірським висотам, Буковель є ідеальним місцем для любителів лижного спорту і туризму. Тут, туристи, які вибирають лижні або літні канікули в горах є великий вибір розваг, котрі приваблюють туристів щороку. Відпустка в горах - це відмінна ідея для відпочинку, як влітку, так і взимку. Просто візьміть пару лиж або зручне взуття для походів у буковельських горах і відчуйте "зимове безумство" та відпочиньте сповна! 
 
Та дорога у Буковель не коротка! Якщо Ви вирушаєте на відпочинок на авто, то Ви неодмінно думаєте про те, де можна відпочити чи поїсти у дорозі. І тут Вам на допомогу прийде готельно-ресторанний комплекс "Рафаель"! 

Вирушаєте у Буковель? Завітайте по дорозі на смачний обід у "Рафаель"! 

Готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" знаходиться у тихій та спокійній місцевості на виїзді зі Львова, якраз у напрямку до Буковелю. Точна адреса: Кільцева дорога Львова (551-й кілометр траси Київ-Чоп Е40), с.Зубра. Основним орієнтиром можна вважати футбольний стадіон "Арена Львів", про який знає кожен місцевий житель і не тільки.
У нас Ви зможете скуштувати смачні страви європейської та української кухні, відпочити та набратись сил та енергії у теплій та затишній атмосфері! Якщо Ви подорожуєте з дітьми, то вони зможуть розважитись на ігровому майданчику, де зможуть погратися та побігати і спокійно відправлятися у дорогу. З нами Ваша подорож буде ще приємнішою! Звертайтесь до нас, ми зустрінемо Вас у всій красі!