Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Романтичне побачення в ресторані "Рафаель"Наближається Ваше перше побачення, а можливо й спільний ювілей, або ж Ви просто мрієте про чудовий вечір удвох? У будь-якому випадку Ви повинні належним чином відсвяткувати цю подію. Ви, мабуть, роздумуєте, який подарунок був би гідний цієї події і в той же час запам'ятався на довго: модне плаття або ювелірні вироби? Як щодо подарунка у вигляді спільної вечері у красивому львівському ресторані?

Вишукана вечеря удвох - це завжди доречно!

романтична вечеря в ресторані

Звичайно, красиве плаття - це завжди доречний подарунок дамі серця, але щасливі і неповторні моменти як ніщо інше зберігають яскраві емоції назавжди. І подарувати Вам ці емоції допоможе команда готельно-ресторанного комплексу "Рафаель"!
Наш колектив із задоволенням і великим ентузіазмом прислухається до побажань наших клієнтів. Окрім красивого та затишного інтер'єру, вишуканого меню та привітного обслуговування, ми пропонуємо Вам і інші послуги, такі як: музиканти, організація феєрверк шоу, веселі чи романтичні танці та багато іншого. Словом, маєте ідеї? Розповідайте нам, ми із захопленням допоможемо їх втілити!

Романтичні побачення у "Рафаель" - казка, що оживає в реальності

Завітайте у готельно-ресторанний комплекс "Рафаель". У цьому чарівному місці Ви потонете у ніжності першого побачення, сімейні пари після декількох років спільного життя з захопленням згадають, як запалилася іскра кохання в очах Вашої половинки... І повірте, пройдуть роки і Ви зі щирими посмішками на обличчях згадуватимете про цей красивий вечір у нас. Не гайте часу, завітайте до нас та подаруйте собі ці яскраві спільні спогади.Часто кажуть, що "Рафаель" - це місце, де дійсно зароджується справжнє кохання!

Ми ж додамо, що "Рафаель" - місце, де у весільному вальсі кружляли щасливі, закохані серця...