Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Шлюбна ніч у готелі-ресторані "Рафаель"

Існує стародавня прикмета - першу шлюбну ніч молодята повинні провести разом. Вважають, що майбутнє інтимне життя молодої пари залежить від того, яка буде перша шлюбна ніч. Бажаєте, щоб у ваших відносинах панували щастя та гармонія, забезпечте собі та коханій людині незабутнє свято, адже саме з цієї ночі починається ваше спільне життя! Отож, для проведення одного з найромантичніших вечорів слід обрати романтичну та приємну атмосферу. Готель-ресторан "Рафаель" - це те, що Вам потрібно!

Подаруйте собі першу подружню ніч подалі від шумного міста та зайвих очей!

Перш за все вирішіть, де проведете романтичний тет-а-тет. Якщо після весілля вам потрібно повернутись до квартири батьків, краще пошукайте інше місце. Наприклад, зніміть номер в готелі.
 
Отож, якщо ви шукаєте унікальне і водночас романтичне місце для вашої шлюбної ночі, перевірте наш готельно-ресторанний комплекс "Рафаель", тут кожен знайде неймовірні пропозиції для себе! Тільки уявіть: просторий номер, смачна кухня, сюрпризи та подарунки, ви удвох... А оскільки, наш комплекс знаходиться за межами міста, ви маєте чудову можливість відірватись подалі від усіх, від шуму та метушні міста і просто насолоджуватись романтикою.

Свіжі квіти, свічки, пляшка червоного вина чи шампанського - це лише деякі приємні дрібниці, які чекають у нас на молодят. А шлюбна ніч серед винятково красивих інтер'єрів та наших декорацій стане прекрасним доповненням до найважливішого дня в житті кожної молодої пари. Усі додаткові сервіси доступні для Вас, з інших питань та побажань звертайтесь до Нас, ми обов'язково організуємо усе якнайкраще!
Великим плюсом також можна вважати те, що у нас ви можете і відсвяткувати своє весілля, а втомившись та відправивши гостей додому, Вам не доведеться далеко добиратися.

Тож, звертайтеся до нас. Ми впевнені, про такий вибір ви не пожалкуєте ніколи!

Готель-ресторан "Рафаель" - це відмінний варіант для будь яких святкових подій!