Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Відпочинок з дітьми у Львові

 
Плануєте поїздку до Львова з дітворою? Завітайте у готель-ресторан "Рафаель"! Це справжнє задоволення для нас, коли маленькі мандрівники стають нашими гостями. А головне - ми підготовані до цього! У нас є окреме і дійсно смачне дитяче меню, яскравий дитячий майданчик у дворі, комфортні номера з усім необхідним, а також чистота, тепло та привітний персонал. Готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" адаптований для відпочинку дітей, тож обирайте нас без сумнівів!
 

Куди піти з дитиною у Львові

  • Найперше, що варто відвідати, це, звичайно, дитячі театри, яких у місті чимало. Вони славляться не тільки своїм убранством та архітектурою, а й талановитістю акторів та цікавістю самих вистав. Безсумнівно, кожна дитина оцінить побачене дійство.
  • Місць, де можна прогулятися з дітьми у Львові, теж вдосталь. Насамперед, найактивніші місця - це, зазвичай, центр міста та найбільші парки, де не тільки гарно, але й надзвичайно цікаво. Тут можна зробити чудові знімки, взяти участь у різноманітних ярмарках (якщо ви плануєте поїздку до Львова на новорічні або пасхальні свята, то обов'язково прогуляйтеся по львівській ярмарці у центрі, біля Оперного театру або на площі Ринок), виставках, акціях чи фестивалях, що доволі часто проходять у львівських парках.
  • Якщо ваша відпустка у Львові планується на грудень, заведіть дитину у Резиденцію Святого Миколая. Детальніше дізнайтеся тут.
 
 
  • При виборі парку, зверніть свою увагу на Стрийський парк. Тут ви знайдете численні дитячі гойдалки, фонтани і солодку вату... Це ідеальне місце для дітвори як у денний, так і й вечірній час.
 
 
  • Внести розрядку до відпочинку можна у торгово-розважальних центрах, цирку, аквапарку чи інших схожих місцях. Завітайте й у Львівські майстерні шоколаду, пряників, карамелі та ін. Для маленьких шанувальників фільму "Гаррі Поттер" у Львові є чудовий ресторанчик "Три мітли". У цих місцях не лише смачно, але й досить цікаво...
  • Можна прокататися на екскурсійному потязі по центру міста, чи взяти екскурсію підземеллями чи дахами Львова. І ви, і ви ваші діти запам'ятають такий Львів надовго!
 
Куди піти і де переночувати з дітьми у Львові - обирати лише вам, дорогі батьки! Але зробіть ставку на якість, комфорт та доступність - зверніть увагу на "Рафаель"!