Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Замовити банкетний зал у Львові

Замовити банкетний зал у Львові

День весілля - один з найважливіших у житті кожного з нас, тому важливо усе цього дня продумати до найменших дрібниць. Красивий образ нареченої і весільний фуршет - це те, про що ще довгий час говоритимуть усі рідні та гості, ось чому так важливо вдало обрати наряд і ресторан. 
Сьогодні ресторани у Львові з легкістю задовольнять будь-які побажання навіть найвимогливіших клієнтів. Ви легко зможете підібрати як невеличкий зал для невеличкого весілля до 30 чоловік, так і винайняти цілий весільний ресторан, якщо плануєте запросити багато гостей.

Банкетний зал "Рафаель" - розкішний простір для будь-якого свята!

"Рафаель" пропонує Вам 3 красивих та просторих банкетних зали до 30, 100 та 160 осіб, місткий танцпол, свіжі і смачні українські та європейські страви наших кухарів, а також комфортні номери в готелі для відвідувачів здалеку.
 
Наш колектив має великий досвід проведення весіль і інших святкових заходів, та постійно шукає натхнення в прагненні до досконалості. Особлива увага приділяється деталям. Ми дуже добре знаємо, що саме вони гарно розкажуть про унікальність цього місця і гарантують гостям комфорт та впевненість у тому, що захід пройде без жодних незручностей. На сьогоднішній день ми виконали більше 200 успішних весіль та інших заходів, тож з великим задоволенням організуємо для Вас:
  • весілля,
  • спеціальні заходи, такі як хрестини, причастя...,
  • випускні вечори та інші.
 
Чудовим доповнення стане велика тераса розташована в тихому місці, поруч з банкетним залом. Ідеальне місце для розмови або романтичної зустрічі.
Клієнти на автомобілях забезпечені парковкою, а діточки можуть погратися на яскравому дитячому майданчику серед зелені, подалі від забрудненого міста.
 
Готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" - це не просто гарне місце для Вашого свята, але й раціональний розподіл номерів, ніжні і яскраві кольори в інтер'єрі, атмосфера легкості і гармонії в банкетному залі, відмінна кухня, уважне ставлення до організації Вашого заходу. А все це забезпечить успішне проведення як сімейного свята, так і великих корпоративних заходів.
 
Замовити банкетний зал у нас можна за телефонами +38 (032) 227-57-11, +38 (067) 673-49-17. Ласкаво просимо у готельно-ресторанний комплекс "Рафаель"!