Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Зимові свята з дітьми у Львові

 
Якщо Ви не знаєте, де провести зимові канікули з дітьми, зверніть свою увагу на головне історичне місто України - Львів. Його не даремно називають туристичним і культурним капіталом країни, своєю архітектурою та історичними пам'ятками це місто вражає - це справжній національний скарб! Ось на що подивитися навіть найменшим українцям! 
Дивно, але місто гарне в будь-який час року, коли на вулицях приємно прогулятися і під жарким літнім сонцем, і на тлі холодної зими. А це означає, що, незалежно від сезону, дитячі свята у Львові обов'язково залишать у пам'яті молодого покоління незабутні враження. 
Але все ж дуже цікаво поїхати з дітворою сюди взимку - жителі Львова святкують Різдво особливо широко. Послухайте колядки, подивіться на засніжені вуличні пам'тки, ярмарки та фестивалі, купіть місцеві суверіни для дітей, які Ви мало де ще побачите.
 
Дуже часто на зимовіканікули у Львів відправляються цілі класи з інших міст, але сімейні подорожі також є популярними. Особливо мріють провести зимові свята з дітьми у Львові батьки, які тут вже хоч раз побували і закохалися в це місто всією душею. Вони із задоволенням показати їм знайомі пам'ятники і відвідати особисто ще не досліджені місця. 
Дитячі зимові свята у Львові - це не тільки відмінна участь у культурних заходах і захоплюючих поїздках. Тут багато розважальних центрів, котрі готові подарувати незабутні емоції та радість дітям. Тут Ви можете покататися на коньках, або поплавати в басейні аквапарку "Пляж". Але перше, що варто показати дітлахам - це зимовий ярмарок у центрі міста!

Зупинитися з дітьми у Львові Ви можете у готельно-ресторанному комплексі "Рафаель"

Якщо Ви шукаєте готель у Львові для відпочинку з дитиною в екологічно чистому районі, зупиніться у отельно-ресторанному комплексі "Рафаель". Це заміська обгороджена територія, закрита для сторонніх. З дітьми можна пограти на дитячому майданчику, котрий оснащений усім необхідним.
Номери просторі та красиві, оснащені усіма необхідними меблями. При необхідності можна пообідати у нашому ресторані, меню якого вразить не лише дорослих, але й дітей.
 
За більш детальнішою інформацією телефонуйте нам за телефонами +38 (032) 227-57-13 або +38 (067) 672-55-42.