Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Чому варто вибрати готель "Рафаель" для подорожі до Львова?

 

Готель-ресторан "Рафаель" розташований в спокійному та мальовничому куточку на виїзді з історичного та чарівного міста Львова, подалі від забрудненого повітря шумного міста, всього в декількох хвилинах від багатьох пам'яток, магазинів. В готелі є бар-ресторан, дитячий майданчик, власний дворик, де можна відпочити та насолоджуватися красою природи, безкоштовна автостоянка.
 

Готель "Рафаель" забезпечить бездоганний відпочинок усій сім'ї

Всі номери оформлені у світлих та приємних тонах і мають великі вікна, які забезпечують багато природного світла. Наші номери манять відвідувачів, які шукають розкіш та комфортабельний відпочинок за розумними цінами. Проживання у готелі доступне кожному, затишна атмосфера та дружелюбний персонал забезпечать вам відмінний відпочинок для усієї сім'ї. Проживання для дітей віком до 6 рочків безкоштовне.

Ми намагаємось створити найкращі умови для Вас! Окрім відпочинку та проживання у нас, ви можете не переживати про те, що ви та ваша сім'я залишаться голодними. Наші кухарі приготують вам вишукані та смачні страви та в разі необхідності ви можете незабутньо відзначити будь-яке свято у нас.

Звертайтесь до нас, ми чекаємо Вас та завжди до Ваших послуг!