Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Випускний вечір в готелі-ресторані "Рафаель"

Випускний - це найбільш значущий час в житті кожного учня та студента, адже це, свого роду, завершення одного з важливих життєвих етапів! Це день спогадів і зустрічей, це смуток розставання з друзями та очікування нового дорослого життя! Ці миті наповнені урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями. Саме тому так важливо організувати незабутній та яскравий вечір для випускників!

Організувати веселий, цікавий та приємний випускний вечір у Львові допоможе готельно-ресторанний комплекс "Рафаель"!

Дружній та життєрадісний колектив готельно-ресторанного комплексу "Рафаель" із задоволенням допоможе Вам вирішити це непросте, але захоплююче завдання! На наші плечі лягала організація багатьох свят у Львові, і випускні вечори у тому числі, тож ми точно знаємо, що потрібно випускникам! Теперішні випускники протягом усього останнього навчального року "працювали" не покладаючи рук. А протягом останніх тижнів вони повинні були ще й встигнути підібрали наряди на випускний вечір, дівчата визначалися з зачіскою, дехто ще вивчав урочисту промову, присвячену батькам і вчителям і т. д. Та якщо Ви обираєте "Рафаель" для святкування випускного, то на цьому Ваші справи закінчуються, а за решту беремося ми! 
Ми разом з Вами підберемо меню (пропонуємо українську, європейську кухні та мангал-меню) та організуємо обслуговування на вищому рівні:
 
  • оформимо зал ( у нас є зали на 30, 100 та 160 осіб,), за бажанням, повітряними кульками або живими квітами;
  • окрім красивого приміщення у нас є красивий майданчик, де Ви можете провести фото- та відеозйомку;
  • можемо запропонувати живу музику у молодіжному форматі;
  • танцпол;
  • і все це за розумною ціною.
 
Чекаємо на Ваші замовлення за телефонами: +38 (032) 227-57-11 або +38 (067) 673-49-17. З "Рафаель" Ваш випускний вечір стане ідеальним!