Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Де варто зняти номер у готелі, будучи у Львові?

Протягом усієї своєї історії, приголомшлива архітектура міста, багата історія і захоплюючі ресторани, розважальні заклади та гостинність місцевого населення залучають туристів зі всього світу. Протягом останніх кількох років було збудовано безліч нових закладів для обслуговування гостей Львова. Тепер всі готелі та хостели пропонують повний спектр комфорту, стилю і сервісу.
Тож де зупинитися відпочиваючи у цьому красивому місті, щоб відчути максимум комфорту та задоволення за доступними цінами?

Відпочинок у готелі-ресторані "Рафаель" - це відмінний відпочинок для усієї сім'і!

Готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" завжди готовий прийняти гостей як з України, так і зарубіжних. Ми завжди раді кожному гостеві та приймаємо наче члена сім'ї! Тут вам запропонують:
- якщо у вас є машина, ви завжди можете залишити її у нас на безкоштовній автостоянці;
- якщо у вас є діти, то вони зможуть погратися на дитячій площадці, а проживання дітей до 6 років безкоштовне;
- також є власний дворик, де можна відпочити та насолодитися красою природи і дорослим;
- бар-ресторан, де працюють досвідчені кухарі, страви яких вражають кожного;
- і на додаток, наш готельно-ресторанний комплекс знаходиться у мальовничому куточку на виїзді з міста, подалі від шумного міста та його забрудненого повітря!
 

Чому варто обрати готель-ресторан "Рафаель" серед інших у Львові?

В такому прекрасному місті, як Львів існує безліч хороших готелів, мотелів, де можна відпочити. Проте не у кожному можна знайти одразу всі плюси готельного та ресторанного бізнесу. У нас вас привітно зустрінуть, запропонують просторі та чисті номери, приготують смачні та ситні страви та нададуть можливість відпочити душею та тілом, і все це за досить розумною ціною! Тож звертайтесь до нас, ми завжди вам раді!