Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Де відгуляти весілля у Львові?

Весілля - одна з найромантичніших і важливіших подій в житті кожної людини, тому слід все продумати до кожної дрібниці. Це прекрасний день, коли народжується нова маленька сім'я! І кожному хочеться зробити цей день яскравим, незабутнім, романтичним, особливим, який би відрізнявся від тисяч інших весіль!

Обирайте ресторан "Рафаель" для проведення весільного банкету!

Ми запрошуємо Вас провести церемонію одруження в ресторані "Рафаель". Влаштуйте собі та своїм близьким незабутні хвилини і враження в одному з кращих ресторанів міста Львова. Ми пропонуємо Вам два розкішних зали: до 100 та до 160 осіб, красивий інтер'єр та надзвичайно смачні українську та європейську кухні, сучасний танцмайданчик. Тут вишуканість, стиль та елегантність поєднуються разом з романтикою і гармонією, щоб зробити Ваш романтичний відпочинок ще більш якісним і створити прекрасну та приємну атмосферу кохання.

Весільний ресторан "Рафаель" допоможе забути життєву метушню та опинитися у казці!

Наш готельно-ресторанний комплекс подарує атмосферу класичної елегантності та бездоганного обслуговування. Оскільки кожна молода пара шукає затишний ресторан, щоб красивий і стильний інтер'єр доповняли весільну церемонію, будьте упевнені, тут кожен знайде те, що бажає! Гарний інтер'єр, вишукані страви, шикарні декорації, власний дворик з дитячим майданчиком, безплатна автостоянка, а головне все це за межами шумного та запилюченого міста. Тут найкращі і найважливіші миті весілля Ви запам'ятаєте на все життя!
Отож, якщо ви шукаєте ідеальне місце для проведення вашого весілля чи, можливо, будь-яких інших святкувань, звертайтесь до нас. Наші професіонали організують для Вас свято на вищому рівні та за розумними цінами!