Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

День народження у готелі-ресторані "Рафаель"

У вас день народження? Чи, можливо, ювілей? Або ж ви маєте іншу особливу причину для святкування? Готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" готовий прийняти у себе гостей в усі святкові дні: дні народження, ювілеї, весілля, причастя, хрестини, Новий Рік та безліч інших...
Наша команда завжди до ваших послуг і ми завжди готові організувати для вас і для ваших гостей справді унікальні спеціальні заходи, а головне постараються для вас від щирого серця!

Святкуйте свій день народження в чарівному світі "Рафаель". Ми зробимо Ваш день неймовірним, таким, про який ви будете пам'ятати довго. Ми підготуємо для вас вечірку мрії, багато сюрпризів і велике задоволення. Команда "Рафаель" особисто, зі своїми друзями, прийде привітати іменинника з днем народження з особливим тортом. Отож, прикрашений зал, музика, весела програма та інші сюрпризи будуть очікувати Вас у цей важливий день. Вам лише потрібно зателефонувати нам та домовитись щодо основних питань та якщо маєте якісь побажання розкажіть нам, ми усе це обов'язково врахуємо!

Готель-ресторан "Рафаель" вітає з днем народження як дорослих, так і дітей!

Ви готові святкувати? Ось що ми можемо Вам запропонувати:

- Особливі побажання від наших аніматорів;
- Прикрашення столів;
- Кулінарні майстер-класи від наших кухарів, меню на будь-які смаки та побажання;
- Різний вибір алкогольних та безалкогольних напоїв;
- Музика та безліч сюрпризів, розваг;
- Персонажі з мультфільмів та інші розваги для дітей.

Ми знаходимось в мальовничому куточку на виїзді зі Львова, тож ви зможете відпочити подалі від галасу та забрудненого повітря у місті. Подаруйте собі та своїм близьким таке неймовірне свято!