Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

День Святого Валентина 2018 в ресторані "Рафаель"Ми з вами відчуваємо багато емоцій і почуттів. Але почуття кохання - найсвітліший промінець в людському царстві буденності і сірості. Лише йому під силу творити чудеса і перетворювати звичайні дні в унікальні і пам'ятні. Але пам'ятайте один важливий нюанс: щоб ваше кохання тривало якомога довше, підкріплюйте його красивими словами, сміливими вчинками і приємними подарунками!
В день Святого Валентина персонал готельно-ресторанного комплексу "Рафаель" з радістю порадує усіх закоханих (і не тільки) чудовими стравами, привітністю та казковою атмосферою, здатними підкріпити почуття двох закоханих людей. Романтична вечеря у нас зробить ваш вечір особливим і незабутнім. В стінах нашого закладу можна добре провести час і подарувати один одному щирі посмішки і тепло своїх сердець.

Замовляйте столики на 14 лютого 2018 за телефонами +38 (032) 227-57-11 або +38 (067) 673-49-17.

Романтична вечеря в ресторані "Рафаель" - один з кращих подарунків на день всіх закоханих!

Хтось скаже, що романтична вечеря - не найкращий подарунок, що вечеря - це лише прелюдія до основного подарунка. Ми готові посперечатися з цією думкою, адже вже не один рік зустрічаємо щасливі пари, які виходять зі стін нашого ресторану з безтурботними посмішками та закоханими оченятами. І на це є декілька причин:

Вечеря у ресторані "Рафаель" в день Святого Валентина це:

  • повна відсутність стресу від готування, прибирання та інших клопотів;
  • всіма омріяна можливість абстрагуватися і відпочити від буденних справ;
  • хороша музика і запальні танці, вчасно подані вишукані страви та приємне обслуговування;
  • романтична атмосфера, яку будь-де не знайдеш;
  • приємні, романтичні та затишні інтер'єри і красивий власний дворик, де ви зробите неймовірні фото на пам'ять;
  • приватність: навіть, якщо поруч є інші закохані пари, повірте, ніхто і ніщо не заважатиме вам поспілкуватися по душам;
  • повна насолода щасливими безтурботними моментами!


Запам'ятайте, дорогі наші клієнти, щасливі безтурботні та неповторні моменти завжди зберігатимуть свої яскраві кольори у нашій пам'яті! Не позбавляйте себе цієї веселки щасливих емоцій!

heartheartheart