Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Для чого їхати в Карпати на бограч, якщо в "Рафаель" краще!

Кожен з нас напевне знає, що Карпати славляться не тільки своїми горами, прекрасною природою і колоритними звичаями, але й неповторною кухнею. Однією з найулюбленіших страв кожного місцевого і туриста тут став знамений бограч. Варто зазначити, що карпатці готують цю смакоту просто чудово.
Та не засмучуйтесь, якщо Ви не маєте можливості вирушити у Карпати, адже тепер поласувати цією стравою Ви можете й у готельно-ресторанному комплексі "Рафаель"!

"Рафаель" запрошує кожного гурмана на смачний бограч, який перевершує навіть карпатський!

Перш за все, хочемо пояснити тим, хто ще не знає що це за особлива страва, що ж таке бограч. Адже не кожен з нас її коштував, а дехто навіть ще не чув такої назви. Отож...

Що таке бограч?

Бограч - це угорська національна страва, яка на смак і вигляд дуже схожа на традиційний український гуляш. Його основна відмінність - це велика кількість паприки; адже саме паприка та м'ясо є головними інгредієнтами сучасного бограча. Також важливою умовою при готуванні цього супу є те, що варити його обов'язково треба на відкритому вогні в казані ( до речі з угорської "бограч" перекладається як "котел"). Звучить апетитно, чи не так?

Чому ж ми так рекомендуємо бограч у "Рафаель"?

Для приготування справжнього смачного бограчу, шеф-поварі готельно-ресторанного комплексу "Рафаель" використовують виключно домашні продукти. Адже якість страв, приготованих з куплених в магазинах продуктів залишає бажати кращого. Ми це враховуємо і намагаємось запропонувати своїм клієнтам тільки найкраще! До того ж наш професійний персонал знає не лише теорію, але й довгий час вчився усім тонкощам приготування цієї страви. Втім, спробувавши раз Ви зрозумієте про що ми говоримо. Адже краще один раз скуштувати, ніж тисячу раз прочитати!
 
Тож, здивуйте себе і своїх близьких - завітайте у "Рафаель" та насолоджуйтесь смачною та здоровою їжею!