Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Дорогі жінки, "Рафаель" вітає Вас з Міжнародним Жіночим Днем!

Урок історії добре повідомляє, що це найромантичніше свято весни - це щорічне свято, яке відзначається 8 березня в знак поваги до жертв боротьби за рівноправність жінок. Вперше Міжнародний Жіночий День був проведений 19 березня 1911 року в Німеччині, Австрії, Данії і деяких інших європейських країнах. На сьогоднішній день, свято 8-го березня офіційно визнане і відзначається в більш ніж 28 країнах по всьому світу, у тому числі в Україні.


Наш колектив сердечно вітає усіх представниць прекрасної половини людства з святом 8-го березня та бажаємо Вам справжнього жіночого щастя, міцного здоров'я та палкого, взаємного кохання! Бажаємо жити так, щоб кожен новий день був щасливим та унікальним!

Миру!

Посмішок!

Здійснення мрій!

Нехай успіх та радість будуть Вашими вічними супутниками по житті!

8 березня 2015 у готельно-ресторанному комплексі "Рафаель"!

8 березня ми запрошуємо всіх дам та їх супутників на велике свято Міжнародного жіночого дня у нашому комплексі! Протягом вечора на Вас чекатиме різноманітна і цікава програма. Адже, саме для такої важливої події «Рафаель» приготував для своїх гостей декілька серйозних та несподіваних спокус. Старання нашої команди та вишукані страви кухарів, для милих дам та усіх присутніх, запалять блиск в очах, додадуть шарму в цей святковий вечір! Ви будете приємно здивовані поєднанням ніжних і витончених смаків кожної страви. Ми забезпечимо Вам особливу святкову атмосферу, неймовірний настрій, бажані сюрпризи, а завершення такого святкового вечора може стати самим несподіваним, адже хто знає, на які вчинки надихне Вас романтична атмосфера готельно-ресторанного комплексу «Рафаель»!:)

Шановні чоловіки, подаруйте своїм жінкам атмосферу справжнього свята весни разом з "Рафаель"!