Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Новорічний корпоратив у Львові, або де відсвяткувати Новий Рік 2018


Ще трішки і усім нам доведеться розпрощатися з 2017 роком та привітно зустрічати Новий Рік 2018! Усюди пануватиме атмосфера безкорисливої ласки, безліч посмішок, різноманітні новорічні ігри стануть першочерговим заняттям, Ви готуватимете подарунки та різноманітні смаколики для своїх близьких та друзів, а команда "Рафаель" готуватиме Новорічне свято для Вас!

Новорічний корпоратив 2018 в ресторані "Рафаель"


Так, казка наближається... Усі магазинні вітрини "одягаються" в святкові оздоблення, на кожному кроці нам милують очі ялинкові іграшки, кольоровий серпантин, засліплюють блискучі гірлянди та надихає інша новорічна мішура. В такі моменти кожен, хто нас оточує, чомусь, стає добрішим, усі починають вірити в краще і просто радіти життю, зимі, один одному. Такі моменти надихають команду "Рафаель" і допомагають дарувати людям добро і щастя!

Ми старанно готуємось і запрошуємо Вас відсвяткувати Новорічне свято у нас!

Гостельно-ресторанний комплекс "Рафаель", що знаходиться в красивій та спокійній місцевості, подарує Вам казкову атмосферу, намалює на Ваших лицях посмішку та подарує незабутні спогади.


Ми організуємо для Вас цікаву шоу-програму, разом ми закружляємо у танцях веселощів і розпочнемо новий рік виключно з найприємніших емоцій та теплих слів! А талант, професіоналізм і пристрасть до створення незвичайних страв наших кухарів залучать і таких гостей, які готові до неповторного смакового досвіду. Страви зі свіжих та натуральних продуктів, гармонійний вибір алкогольних напоїв та смачних десертів - це квінтесенція небесного бенкету в дружелюбному ресторані "Рафаель".


У нас все створює неповторну атмосферу, яка радує навіть найвибагливіших клієнтів! Тому телефонуйте нам вже сьогодні та бронюйте для себе та своїх близьких години новорічного щастя!