Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Плануєте провести зимові канікули у Львові? Обираємо готель

Наближення зими, новорічних свят - це захоплюючий час для всіх, коли кожен хоче розлучитися з важкими подіями, викинути усі турботи і стрес, і зустрічати майбутній рік з теплом і радістю. Львів є одним з найпопулярніших і широко відомих міст України. Але коли справа доходить до зимових свят, Львів став першим містом, який приходить на розум кожному, бо свята і святковий підхід тут набагато кращі і більш енергійні, порівняно з іншими містами.

Готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" щиро запрошує відсвяткувати та провести зимові канікули гостей з усієї країни!

Зимовий час - це привід для нових веселощів і захоплень, можливість провести ваші канікули в теплій атмосфері серед рідних та друзів. Якщо ж ви плануєте провести відпустку у Львові або ж ви місцеві, але хочете хоча б на день чи два втікти від буденності, обирайте готель-ресторан "Рафаель". Досить зручно те, що у нас можна не лише відсвяткувати будь-яке зимове свято, але й при необхідності відпочити. Чудова нагода для жителів інших міст, які приїхали відчути на собі усі плюси зимової казки у Львові. До Ваших послуг готель з двомісними номерами категорії стандарт та 2 чудових зали ресторану. Просторі та комфортні номери дадуть Вам можливість чудово відпочити, а якщо проголодаєтесь можна посмакувати чудові страви від наших шеф-поварів на різні смаки та бажання. Подихати свіжим повітрям та побачити усю красу зимової природи у нас також можливо! Ми знаходимося у чудовій та тихій місцевості на виїзді зі Львова, подалі від забрудненого повітря та шуму великого міста. Ми зібрали усі вимоги та побажання людей щодо даної сфери обслуговування в одному місці. Тож, готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" - це найкращий вибір для відпочинку у Львові взимку та й у будь-яку пору року!

Можливо, ви думаєте, що таке задоволення обійдеться Вам дорого? Але ж ні, ми зробили усе можливе, щоб наші гості платили мінімум за максимальний комфорт та теплий прийом. Телефонуйте нам, приїжджайте та почувайтесь, як удома!