Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

"Рафаель" - ресторан з дитячим меню у Львові

 
Від правильного харчування дитини, починаючи з перших місяців життя, залежить її нормальний ріст, розвиток і здоров'я загалом. Їжа є незамінним джерелом енергії і всіх необхідних мікроелементів для повноцінного життя будь-якого організму. Знаючи і чудово розуміючи це, ресторан "Рафаель" пропонує спеціальне дитяче меню для наших найменших гостей!

Ми дбаємо про здоров'я ваших дітей!

Створюючи меню для дітей, ми використовували при цьому поради досвідчених фахівців, власний батьківський досвід, знання дитячої психології і смакові переваги маленьких споживачів. Для приготування кожної страви наші кухарі підбирають виключно свіжі та натуральні продукти, тому ви можете бути абсолютно спокійні за своїх дітлахів та не боятися брати їх з собою на сніданок, обід чи вечерю, весільних банкет чи інші дорослі свята, та навіть відзначати у нас їх день народження!
Враховуючи усі вищеперечислені нюанси, ми впевнено можемо заявити, що пропонуємо для ваших дітей тільки здорову їжу, збалансовану по харчовим і енергетичним цінностям.

Що ми пропонуємо для наших маленьких клієнтів: 

  • Улюблену страву юних гостей "Привіт від Шрека" - курячий бульйон з пельменями та макаронами;
  • Спагетті “Веселка” - вермішель з томатним соусом, сиром та шинкою;
  • “Капітошка” - картопляне пюре з паровою котлетою;
  • “Колобок” - печене яблучко з сиром, ізюмом, горішками та медом;
  • Рататуй - рис з овочами з паровими котлетами;
  • А також курячі нагетси, котрі діти так обожнюють.
 
Втім, ми завжди прагнемо вдосконалюватись, тому це ще далеко не межа наших можливостей - меню буде розширятися, аби ваші дітлахи були максимально задоволені та ситі!
 
Тож, якщо ви шукаєте ресторан у Львові, де можна смачно та з користю пообідати з дітьми, неодмінно завітайте у готельно-ресторанний комплекс "Рафаель"! Ми вам завжди раді!