Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Ресторан з літнім майданчиком у Львові. Відчуй усі втіхи літа з "Рафаель"!

Готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" є одним з кращих закладів у Львові. Це не лише красивий та затишний готельно-ресторанний комплекс, це чудове місце для проведення вихідних і святкових днів, корпоративів, конференцій, різноманітних вечірок та інших заходів, коли хочеться і свіжим повітрям подихати, і отримати при цьому максимум комфорту! 

Щоб відчути усі радості відпочинку влітку, запрошуємо Вас на літній майданчик "Рафаель"!

Літній майданчик готелю-ресторану "Рафаель" - великий майданчик з безліччю вимощених доріжок і затишними дерев'яними альтанками в оточенні красивої зелені та квітів. Тут і великий павільйон для святкового бенкету, і затишні альтанки для відпочинку в компанії рідних та друзів. Словом, у нас Ви маєте прекрасну можливість не лише відпочити, але й приємно пообідати з діловими партнерами, провести сімейні або корпоративні свята на свіжому повітрі. 
Крім того, наш літній майданчик надає Вам не лише прекрасний сервіс, але й власний ігровий майданчик для дітей та парковку для автомобілів. Усе для Вас, дорогі клієнти!
 
Також варто зазначити, що готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" добре відомий своїми смачними стравами української та європейської кухні, приготованих тільки з натуральних інгредієнтів найвищої якості. Є й окреме дитяче меню для найменших наших гостей!
Крім цього у нас Ви маєте можливість побалувати себе прохолодними напоями та десертами у спеку, та неймовірно смачними стравами з м'яса, риби та овочів, приготованими на нашому мангалі або соковитим шашличком від нашого шеф-повара. Вишукана кухня та професійний сервіс припадуть до душі кожному місцевому та туристу!
 
Завітайте до нас, та подаруйте собі та своїм близьким справжнє тепле свято! А поки Ви будете насолоджуватись відпочинком, наш персонал подбає про усі навіть найменші деталі!