Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Романтичне побачення у Львові. Романтичний вечір в ресторані "Рафаель"


У пошуках відповідного місця у Львові для романтичного вечора для двох, не обов'язково копатися в Інтернеті на різноманітних форумах чи надоїдати друзям та знайомим з відповідними питаннями, адже готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" - це відмінний вибір місця для чудового побачення.

Це пов'язано з кількома причинами:

  • По-перше, ми можемо налаштувати стиль приміщення відповідно до вподобань і смаків запрошеної особи: оформлення залу, жива музика та багато іншого.
  • По-друге - це форма "відпочинку" - в кінці кінців, у нас ви дійсно зможете розслабитися, навіть незважаючи на присутність серед вас декількох або десятків інших незнайомців.
  • По-третє: наш ресторан сучасний, елегантний і розкішний. А це не що інше, як комфорт в повному розумінні цього слова.

Романтичний вечір в "Рафаель" - це прекрасні умови, в прекрасному місці і в професійній манері

Звичайно, у "Рафаель" запрошений гість буде відчувати себе не лише цінним, але й щасливим, і що більш важливо буде відчувати себе романтично і дещо примхливо.
А також у нас ви можете організувати красиву фотосесію у нашому красивому дворику. Яскраві фото на красивому пейзажі подарують вам незабутні спогади на все життя, а смачні страви наших кухарів та келих запашного вина нададуть вам сил та енегрії, доповнять ваш настрій та додадуть йому солодкого присмаку.

Романтичний вечір у ресторані "Рафаель" - це чудова нагода для здійснення найзаповітніших мрій, таких як: сюрприз для коханої чи коханого, пропозиція руки та серця, святкування річниці та багато іншого.

Тому, якщо ви шукаєте ресторан для романтичного побачення у Львові, сміливо обирайте "Рафаель"!