Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Свято всіх закоханих з "Рафаель"


День Святого Валентина не за горами... Усі закохані уже бігають по місту у пошуках красивого подарунку для своєї коханої (коханого). Можливо, хтось уже визначився з тим, що буде дарувати чи, можливо, приготує. А для тих, хто ще нічого придумав, ми маємо чудову пораду - проведіть свято усіх закоханих в ресторані "Рафаель", візьміть свою другу половину для романтичного вечора, сповненого любові, солодощів та ласощів. Повірте, ви не пожалкуєте!

День Святого Валентина 2017 у готельно-ресторанному комплексі "Рафаель"

Ласкаво просимо до готельно-ресторанного комплексу "Рафаель" на романтичну вечерю з нагоди Дня Святого Валентина. Це не буде банальний вечір, який проведе кожна друга пара у нашому місті! Наш персонал розуміє і знає, наскільки важливий для вас цей день і докладе максимум зусиль, щоб справити дійсно хороше враження на вас і вашого партнера. Смачні страви, приготовані нашим шеф-кухарем, стимулюватимуть ваші найщиріші та романтичні почуття, а звуки романтичної музики і яскраві спалахи свічок нададуть свого шарму до вашого настрою. Наш персонал працюватиме непомітно для вас, що тільки підкреслить приватність вашої романтичної вечері. В цей день - 14 лютого 2017 року, ми створимо для вас ту казкову атмосферу, при якій ваше свято не лише пройде незабутньо, але й стане чудовою нагодою, наприклад, для пропозиції руки та серця (мужчини, якщо ви плануєте це зробити, не втрачайте свій шанс). Адже це найкращий час для народження нової сім'ї!

Тож, завітайте до нас! Романтичний вечір в ресторані "Рафаель" - чудовий подарунок у день всіх закоханих, котрий доводить нам, що любов - це наші вчинки!

Ми знаходимось за адресою: с. Зубра, Кільцева дорога Львова, вул. Гонти 1 А. (551-й кілометр траси Київ-Чоп Е40). За більш детальнішою інформацією звертайтеся за телефонами, вказаними тут.