Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

У Львові невпинні дощі та холод? Подаруйте собі теплу осінь з "Рафаель"Вже котрий тиждень поспіль погода у Львові невпинно розчаровує нас дощами та низькою температурою. Зникає навіть найменше бажання вставати з теплого ліжечка, не говорячи вже про те, щоб вийти кудись прогулятись та зустрітись з друзями.
Але постійно сидіти вдома - це ж не вихід! Тому шукаємо альтернативу, а вона таки є. Завітайте в готельно-ресторанний комплекс "Рафаель"!

"Рафаель" - це місце, де тепло, приємно та смачно навіть у негоду!

"Рафаель" - це чудова можливість провести гарний вечір, незважаючи на будь-які погодні умови! Чарівність інтер'єру і фантастична європейська кухня, привітний персонал та душевна музика  - наш ресторан є місцем, де ви можете приємно провести час з друзями, родиною чи колегами по роботі, навіть якщо за вікнами постійний дощ.
Замість того, щоб витрачати час на створення зустрічі вдома, краще довіртеся нам. Тільки уявіть: ми все приготуємо, приберемо, вам залишається лише запросити дорогих людей та з кружечкою гарячого чаю спокійно насолоджуватися душевними розмовами.Крім того, ми будемо раді організувати для наших гостей весільні банкети, ділові зустрічі, дні народження, хрестини та будь-які інші торжества. Ми відкриті для ваших пропозицій та смаків, і абсолютно готові перетворити ваше свято холодної осені в тепле та яскраве дійство! Для святкування у нас є чотири банкетних зали призначені для різної кількості гостей. А гарячі, європейські та українські страви від наших майстрів-кухарів, різноманітні закуски та десерти, спиртні, гарячі та холодні напої на будь-який смак зроблять ваш вечір ще й дійсно смачним!
 
Ми запрошуємо вас у будь-який день - нехай ця осінь буде теплою для вас та ваших близьких! Адже дощ на дворі - це лише картинка за нашими вікнами;)