Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Весілля осінню

Багато людей вважає, що весілля восени - не найкращий варіант, адже погода може підвести та подарувати нам дощі та холод. Насправді ж слід пам'ятати, що у природи не існує поганої погоди, коли мова йде про весілля. Адже, важлива не наявність сонечка на небі чи свіжих ягід на базарі, а те, що Ви кохаєте один одного! Тому святкуйте своє весілля тоді, коли хочете, не зважаючи на погоду і природу.
 
Ми ж впевнено можемо сказати, що осінь - прекрасна пора року, щоб організувати весілля, це час спражньої романтики та витонченості. Барвисті дерева і листя створюють романтичну атмосферу. Соковиті відтінки червоного, оранжевого золота, бронзи можуть бути присутніми практично у всіх аспектах прикрас: починаючи з квітів, конфетті, подарунків для гостей, віньєток, серветок і закінчуючи весільним тортом або платтями дружок.

Весілля восени у Львові

Місто Лева прекрасне у будь-яку пору року. Але восени місто набуває особливого шарму, коли золоті промені сонця падають на пожовкле листя. Дуже гарні восени львівські парки. Приємно гуляти по вулицях, поки ще не дуже холодно та не падає дощ… Осінній Львів додасть Вашому весіллю ніжну та романтичну атосферу, подарує чудові та радісні моменти, яскраві відео та фотографії на пам'ять... 
 
Якщо Ви плануєте весілля у Львові осінню і шукаєте банкетний зал, ласкаво просимо у готель-ресторан "Рафаель"!

Весілля восени в готельно-ресторанному комплексі "Рафаель"

Готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" у Львові дарує своїм гостям усі найкращі умови для проведення весілля восени: 
  • 3 банкетні зали на 30, 60 та 160 осіб,
  • літній майданчик (у теплу сонячну погоду),
  • автостоянка для гостей на авто та дитячий майданчик для Вашої дітвори,
  • 9 двохмісних номерів для гостей здалеку,
  • розкішний інтер’єр та затишна атмосфера, 
  • хороше обслуговування, 
  • жива інструментальна музика та неймовірно смачна кухня.
 
Ці послуги, а також високий сервіс запам’ятаються кожному, хто відвідає готель-ресторан "Рафаель"! Звертайтесь до нас, ми із задоволенням створимо для Вас неповторну атмосферу свята, про яке Ви так давно мріяли!