Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Відкриття нових зарядних станцій "E-line" у Львові!

Відкриття нових зарядних станцій

Подобається нам це чи ні, але світ поступово рухається в напрямку гібридних і електричних автомобілів. Електричні транспортні засоби стають все більш популярними. І Україна не стала винятком...
Проте, у нашій державі, й у Львові зокрема, електромобілі в даний час на рівні розвитку, тому знайти зарядні станції для них не так вже і легко. А якщо Ви власник електроавтомобіля і мешкаєте у Львові, тоді дана стаття саме для Вас!

Отож, де у Львові є зарядні станції для електроавтомобілів?

28 серпня 2015 року за участю наших партнерів - "Клуб Проект", відбулось відкриття двох зарядних станцій "E-line" у готельно-рестораних комплексах "Рафаель" та "Древний Град 5*" у м. Львів. 
Відтепер, щасливі власники електромобілів мають змогу здійснити зарядку своїх авто, залишити їх на автостоянці та відновити сили у гостинній атмосфері нашого закладу. 
 
Щороку, готель-ресторан "Рафаель" підтримує сотні ділових заходів: від звичайних сімейних торжеств до весіль і інших великих заходів для компаній і підприємств. Для прийомів, весіль, банкетів і корпоративних заходів у теплий сезон ми пропонуємо літній сад з критою альтанкою для більш ніж 50 чоловік, де Вам запропонують приготування їжі на мангалі та сотні інших пропозицій європейської та української кухні. Для дітей ми зробили чудовий дитячий майданчик, тож весело у нас буде гостям різної вікової категорії.
 
Отож, ласкаво просимо в готельно-ресторанний комплекс "Рафаель". Ми знаходимось у тихій та спокійній місцевості на виїзді зі Львова. Точна адреса: Кільцева дорога Львова (551-й кілометр траси Київ-Чоп Е40), с.Зубра. Основний орієнтир - футбольний стадіон "Арена Львів", про який знає кожен місцевий і не тільки. 
Звертайтесь до нас та отримайте змогу зарядити свій електроавтомобіль, або ж просто відпочити та насолодитися теплою атмосферою разом з нами!