Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Випускний вечір 2017 Львів

Випускний - важлива подія для кожної дитини. Він буде залишатися одним з найяскравіших спогадів дитинства, і тому, зробити цей вечір магічним - дійсно важливе завдання для батьків. Сьогодні ми підкажемо вам, де можна гарно провести випускний вечір у Львові.

Де і як організувати випускний 2017 у місті Лева

Пам'ятайте, що ваші діти вже великі і в силу свого віку дещо складні, тому свято має бути сучасним і вражаючим. Звичайно ж, найкраще місце для проведення цього урочистого заходу - просторий ресторан з виділеним місцем для танців, хорошою музикою і освітленням. Запросіть ведучого, котрий організує цікаву розважальну програму. Якщо фінанси дозволяють, для більшого ефекту можна запросити музикантів, організувати феєрверк-шоу, світло-музику і багато іншого...
Чудовим місцем у Львові для такого дійства з усіма забаганками стане ресторан "Рафаель". Окрім красивого і просторого інтер'єру, вишуканого меню і привітного персоналу, тут є великий власний майданчик, де ваші випускники зможуть насолодитися феєрверками, організувати чудову фотосесію в оточенні квітів та зелені. Також, у "Рафаель" є чудова можливість випускникам поринути у світ дитинства та востаннє насолодитися іграми та гойдалками, ще трішки пожити тим безтурботним дитячим життям та з найкращими спогадами про дитинство впевнено вступити у наш хоч і складний, але такий цікавий дорослий світ.

Дорогі випускники, вітаємо Вас!

Команда "Рафаель" щиро вітає усіх випускників із закінченням навчання - завершенням одного із основних життєвих етапів. Життя не завжди приноситиме лише приємні сюрпризи. Але всі перешкоди на Вашому життєвому шляху проходьте впевнено і з гідністю! Бажаємо, щоб Вам завжди світило зелене світло на усіх бажаних дорогах, щоб біди обходили Вас стороною, а поруч завжди були дорогі Вашому серцю люди. Бажаємо втілення заповітних бажань і успішного вибору професії!