Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

З наступаючим Новим Роком 2016 та Різдвом Христовим!

 
Колектив готельно-ресторанного комплексу "Рафаель" хотів би привітати Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб Ви стали по-справжньому щасливими, щоб для кожного українця настали мирні дні, проведені з дорогими серцю людьми. Бажаємо Вам багато-багато здоров'я, щастя і радості. Нехай посмішки ніколи не зникають у Вас з лиця, а Ваше життя наповниться щасливими та радісними подіями. 
 
Бажаємо Вам у 2016 році усіляких успіхів як особистих, а також й по роботі чи навчанні. Нехай Вас оточують лише справжні друзі і близькі. Разом з Новим Роком зустрічайте найпотаємніші мрії і побажання. Нехай цей рік буде успішним і принесе Вам безліч приємних сюрпризів та подарунків! 
 
Веселих свят!!!

Новорічні свята у Львові разом з "Рафаель"

Туристи з усіх куточків України прагнуть організовати собі відпочинок у Львові на новорічні свята, адже тут такі торжества тривають більше місяця. У цьому місті, як ніде інше, можливо цілком зануритися в атмосферу справжніх чудес і незабутньої зимової казки! Новий рік у Львові - найколоритніший період життя древнього міста, коли в кожному його куточку можна зустрітися з національними традиціями, звичаями, обрядами і промислами. Якщо Ви місцевий житель або ж живете в іншому куточку україни, в тому чи іншому випадку Вам варто побувати в центрі міста на зимові свята. Новорічний ярмарок, різноманітні фестивалі, велика та красива ялинка біля оперного театру - усе це та багато іншого подарує Вам неймовірні емоцій та приємні спогади на довгі роки!
 
Якщо Ви мешкаєте не у Львові і плануєте поїздку у це дивовижне місто, тоді Ви, напевне, шукаєте комфортний готель. І тут готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" до Ваших послуг! Досить зручно те, що у нас можна не лише відсвяткувати будь-яке зимове свято, але й при необхідності відпочити. У нас Ви зможете розслабитися, насолоджуючись смачними гарячими стравами від шеф-поварів нашого ресторану, вишуканим вином і стравами на мангалі в оточенні неймовірної засніженої природи. Завітайте до нас та подаруйте собі справжню зимову казку!
 
Цікава інформація для бажаючих відзначити Новий Рік у "Рафаель" тут.