Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Зимові (Новорічні) корпоративи у Львові

Зимові (Новорічні) корпоративи у Львові

Корпоративний захід - важливий етап у житті кожної компанії. Адже, це не тільки розважальний захід співробітників, а й реальна можливість об'єднати дух компанії, розв'язати безліч корпоративних цілей, збільшити взаєморозуміння між співробітниками і зміцнити відносин з партнерами та клієнтами. 
 
Тому, менеджери всіх існуючих компаній у Львові, що бажають створити незабутню вечірку повинні докласти максимум зусиль, щоб все пройшло найкращим чином. У такому випадку, багато успішних львів'ян обирають готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" і почуваються впевнено, знаючи, що їх корпоративний вечір пройде на найвищому рівні!

Зимові (Новорічні) корпоративи в готелі-ресторані "Рафаель" -  це незабутні моменти, щирі посмішки і гарний настрій!

Ми запрошуємо Вас у готельно-ресторанний комплекс "Рафаель"! Наша команда із задоволенням попіклується про повну організацію корпоративного заходу, надасть консультації щодо вибору відповідних форм розваг і навіть комфортне житло для тих, кого чекає далека дорога додому. 
Ми підготували вигідні пропозиції для найрізноманітніших заходів, які не тільки об'єднують учасників торжества, але і мотивують подальші дії в групі і роблять свій внесок в успіх компанії.
 
Ми пропонуємо Вам:
 
  • 3 банкетних зали на 30, 60 і 160 осіб;
  • Найсмачніший та найрізноманітніший вибір страв європейської та української кухонь, а також мангал-меню;
  • Створення індивідуального сценарію святкування, підбір ведучих та артистів, танцювальних колективів та музичний супровід;
  • 9 двомісних номерів у готелі, де є все необхідне;
  • Власна автостоянка, що знаходиться під вартою та велике подвір'я;
  • Бездоганний сервіс та тепло і щирість наших сердець! 
 
Разом з командою "Рафаель" Ви зможете провести незабутнє Новорічне свято, організувати яскраву й неповторну корпоративну вечірку у Львові!