Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Готель для відпочинку з дітьми у Львові

Якщо ви подорожуєте з дітьми, майте на увазі, що вам потрібно більше комфорту, ніж зазвичай. Діти сприйнятливі до різних інфекцій, їх імунітет розвивається поступово. Також обираючи готель, слід врахувати той факт, що дітям повинно бути виділено місце для розваг. Якщо ви вибираєте готель для відпочинку з дітьми, ви повинні знати чи його персонал буде в змозі допомогти у вирішенні проблеми. Персонал може викликати лікаря для дитини, може порадити, куди йти з дитиною, щоб весело провести час. Деякі готелі пропонують багато видів розваг для сімей з дітьми - дитячий майданчик, дитячий куточок, ігри для найму, книги тощо. Завжди слід ретельно вибирати сімейний готель.

Чому варто обрати готель-ресторан "Рафаель" у Львові для сімей з дітьми?

Основою приємної подорожі з дітьми є, безумовно, легке та швидке поселення у чистому номері готелю. Просторий номер категорії "стандарт", де є телевізор та інтернет, чистота та стиль, душ з туалетом та засобами гігієни - це один з найкращих варіантів для відпочинку з дітьми (проживання для дітей до 6 років безкоштовне). Проте, це аж ніяк не означає, що ваші дітки повинні сидіти в номері, не виходячи з нього. Адже у нашому готельно-ресторанному комплексі є чудовий власний дворик, де знаходиться дитячий майданчик. Сам готель розташований на виїзді з міста, подалі від шуму та забрудненого повітря. Тож тут, на свіжому повітрі, ваші діти зможуть гратися та розважатися на качелях, насолоджуватись зеленими пейзажами.

Також у нас є бар-ресторан, де ви зможете поїсти дружньою сім'єї. Вам пропонуються різноманітні страви української та європейської кухні, мангал-меню.

Отож, якщо ви вирішили відпочити у львові всією сім'єю, обирайте готельно-ресторанний комплекс "Рафаель", тут Вас завжди зустріне привітний персонал! У нас уся ваша сім'я відпочине душею і тілом!

Звертайтесь до нас за більш детальною інформацією!