Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Великдень з "Рафаель". Бажаємо щасливих Великодніх святЩе зовсім трішечки і на столах та корзинах багатьох українських сімей з'являться барвисті писанки, запашні баранчики та пасочки, які неминуче пов'язані з чудовим святом Великоднем. У кожній домівці царюватиме щастя, щирий сміх та душевне тепло. Така ж приємна святкова атмосфера пануватиме не лише у Ваших домівках, але й у готельно-ресторанному комплексі "Рафаель"... адже у нас завжди добре, як удома!

Відчуйте запах і смак майбутніх свят в "Рафаель"!

Наші кухарі включили в меню найкращі рецепти великодніх страв, що манять не лише своїм зовнішнім виглядом, але й чудовими ароматами та ніжно-приємним смаком. Ми вклали дійсно багато зусиль та любові готуючи великодні пасочки, роблячи ставку на натуральні компоненти, ароматні спеції та яскраві прикраси. Не забули ми також і про писанки, адже це символ життя і відродження, які обов'язково повинні з'являтися на кожному столі. Неодмінно з'являться вони і у нас!
Проявивши трішки фантазії та творчості наша команда створила страви, які Ви неодмінно оціните за найвищою шкалою! Та не хочемо бути багатослівними, просто завітайте до нас і переконайтесь у цьому особисто. З "Рафаель" цей Великдень буде незвичайним, щасливим та барвистим, як відтінки пасочок та писанок, що з'являються на святковому столі!

Команда "Рафаель" щиро вітає Вас з Великодніми святами!

У це світле свято Великодня ми хочемо, щоб Ваші серця наповнилися світлими почуттями надії і любові. Від щирого серця бажаємо Вам побільше радісних та щасливих моментів у житті, добра, здоров'я та миру у кожній родині! Нехай радісні Пасхальні дні прокладуть благодатні стежки для нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Нехай Господня ласка Вас зігріває!


Христос воскрес!
Воістину Воскрес!