Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Смачні сніданки або добрий ранок у готелі-ресторані "Рафаель" 

Ранковий чай - це британська традиція, що зародилася близько 1840 року і розвивалася протягом багатьох років. Дойшла ця традиція і до нас, і тепер кожен ранок українців починається з чашки чаю або кави та легкого сніданку. 
Дбаючи про своїх клієнтів, "Рафаель" гостинно запрошує Вас на сніданок у нашому ресторані. Адже запашний чай чи ароматна кава в доповненні з вишуканими стравами від наших поварів, привітністю персоналу, а також теплою атмосферою, що панує у закладі - це запорука вдалого дня!

Наші сніданки - смачні та корисні!

Кожна наша страва приготована зі свіжих місцевих і регіональних продуктів, за кращими рецептами, тож неодмінно сподобається вам та наповнить вас силами та енергією на цілий день. Ми пропонуємо вам: 
 
  • Вівсяну кашу на молоці з сухофруктами;
  • Млинці з сиром, родзинками та сметаною;
  • Сирники по-домашньому з сметаною та джемом;
  • Сніданки по-англійськи та “Континентальний”;
  • Яєчню “Бенедикт” та по-доманшьому;
  • Манну кашу з джемом та медом
 
Якщо вас чекає важкий день, підберіть собі сік-фреш на свій смак: апельсиновий, грейпфрутовий, лимонний, яблучний, моркв’яний, буряковий чи селеровий. Він додасть вам сил та енергії для підкорення новин вершин та рішення можливих проблем, котрі приготував для вас новий день.
Якщо вас не влаштовують такі страви, ви завжди можете обрати будь-яку іншу з нашого меню. Переглянути наше меню та ознайомитись з цінами ви можете тут.

І це ще не все!

За вашим бажанням ми організуємо сніданок, обід чи вечерю для більшого числа людей. Ми також завжди раді підготувати банкет для святкування днів народження, іменин, перші причастя, хрестин, Нового Року та інших важливих подій. Для цього у нас є банкетні зали на 160, 100, 30 та 15 осіб - який обрати, вибір залежить лише від кількості запрошених вами гостей!
 
Завітайте у готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" - сніданок у нас стане вашим хорошим початком нового дня!