Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Весілля у Львові. Готель-ресторан "Рафаель" запрошує ВасВесілля є одним з найважливіших моментів в нашому житті, що заслуговує великої уваги, чіткої організації та стальних нервів. У безпосередній близькості від красивої природи, елегантний ресторан "Рафаель" стане чудовим місцем для такого торжества. Він ідеально підходить для молодих пар, які цінують класичні та стильні рішення, бажають мати у цей день усе найкраще, але за розумною ціною. А наш персонал докладає всіх зусиль до того, щоб кожне весілля у нас було унікальною і особливою подією - індивідуальним святом з урахуванням очікувань наших гостей!

Ми пропонуємо нашим гостям ексклюзивний ресторан (орієнтований на різну кількість гостей: 30, 100 і навіть 150 осіб), ретельно підібране меню, нашу допомогу і підтримку, та професійне обслуговування.

Наші додаткові послуги

Для того, щоб задовольнити очікування наших гостей, ми також організуємо тематичні весілля: можна оформити наш банкетний зал відповідно до ваших побажань - будь-якими декораціями, кольорами та ін. Наші кухарі порадують вишуканим меню, персонал своїм професіоналізмом та привітністю, додайте до цього лише тамаду та живу музику! Все сприятиме тому, щоб це був дійсно незабутній і унікальний весільний день. Також у нас ви впевнено та красиво можете відсвяткувати й інші свята:

  • день народження (у нас є VIP-зал на 15 чоловік, де ви зможете посидіти окремо від усіх),
  • хрестини,
  • випускні вечори,
  • день Святого Валентина,
  • 8 березня та інші свята.

Також у нас можна провести концеренції та переночувати у комфортних та просторих номерах нашого готелю. Словом, ми створили усі максимально комфортні умови для вашого відпочинку та й ділових зустрічей у Львові!

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зателефонуйте за телефонами або відвідайте наш ресторан. Контакті дані вказані тут.