Бронювання
Hotel
+38 (032) 227-57-13 +38 (067) 672-55-42
Restaurant
+38 (032) 227-57-11 +38 (067) 673-49-17

Зустріч з однокласниками в ресторані у Львові

Коли ми вчилися в школі, то хотіли швидше закінчити навчання. Але ставши дорослими ми нерідко мріємо про те, щоб повернутися в ті незабутні роки юності - безтурботні шкільні роки. Та час не вернути назад... З більшістю людей, з якими ми провели найпрекрасніші роки свого життя дороги розійшлися, бачитися доводиться тільки на організованих раз на рік, а то і в 5 років, зустрічах. Тому багатьом цей день хочеться провести цікаво і незабутньо.

Для неймовірного та радісного вечора з однокласниками обирайте готельно-ресторанний комплекс "Рафаель" у Львові!

Зустріч з однокласниками - це дещо хвилююча подія, особливо якщо після випуску минуло чимало років. Ви вже зовсім не ті, якими були декілька років тому... Та Ви ще пам'ятаєте як разом веселилися та плакали, як їздили на екскурсії чи як жартували над вчителями, Ваші спільні екзамени, перша любов, сварки та безліч іншого. Усе нагадати та посміхаючись обговорити у теплій та дружній атмосфері Ви можете у нашому готелі-ресторані "Рафаель"!
 
Великим плюсом є те, що у нас Ви маєте можливість організувати зустріч однокласників уже й з сім'ями, або ж декількох дружніх класів (що часто зустрічається), адже у нас є 3 банкетних зали, розраховані на різну кількість гостей: до 160 осіб, до 100 осіб і до 30 осіб. 
 
Ми щиро раді надати Вам всебічну підтримку для огранізації такої події: пропонуємо неймовірно смачні страви європейської та української кухні, мангал-меню, при необхідності, ми із задоволенням допоможемо Вам запросити DJ-ея, порадимо хороший варіант для живої музики, організуємо веселі конкурси і танці... Якщо хтось з однокласників живе за межами Львова, ми пропонуємо розмістити гостей у готелі "Рафаель". 
На зустріч можна замовити професійного фотографа, який зробить дійсно цікаві знімки: у нас красивий власний дворик, де Ви можете зробити серйозні дорослі фото, або ж згадати дитинство і придумати цікаві веселі фото на дитячому майданчику. 
 
"Рафаель" - це краще місце для зустрічі однокласників. Зателефонуйте нам та дізнайтеся більше про наші можливості!